Modern pedagógiai módszerek
Kortárs pedagógiai módszerek és a vonós játék jövője -60 perces interaktív workshop-
Az egyórás workshop során a résztvevők egy utazásra indultak a vonós játék jövőjébe Gwendolyn Masin, a kiváló koncerthegedűs és oktató vezetésével. Gwendolyn által vezetett esemény során a résztvevők bepillantást nyerhettek a modern pedagógiai módszerek által formált vonós játék világába.
A workshop során Gwendolyn megosztotta úttörő meglátásait és tapasztalatait a vonós játék fejlődését alakító modern pedagógiai módszerekről. A résztvevőknek lehetőségük volt felfedezni azokat az innovatív megközelítéseket és technikákat, amelyeket Gwendolyn saját kiterjedt kutatásai és előadói szakértelme alapján fejlesztett ki.
A résztvevők nem csupán elméleti ismeretekkel gazdagodtak, hanem konkrét gyakorlati tapasztalatokkal is, amelyek segítségével új szemléletmódot és módszereket alkalmazhatnak a vonós játék terén. Az esemény célja az volt, hogy inspirálja és ösztönözze a résztvevőket a tanulási folyamatokban való állandó fejlődésre és az újításokra való nyitottságra.
Az oktatóról:
Gwendolyn Masin innovatív koncerthegedűművész a klasszikus zene jelentős alakjaként ismert. A rangos intézményekben szerzett diplomával és az írországi Trinity College doktora címmel rendelkező Gwendolyn nemzetközi szinten koncertezett, neves zenekarokkal és művészekkel működött együtt.
Sokszínű pályafutása során fellépett Európában, az Egyesült Államokban, Ázsiában, Oroszországban, Dél-Afrikában és a Közel-Keleten. Gwendolyn, aki klasszikus zenei képzésben részesült zenészek leszármazottja, a londoni Royal Schools of Music, a berni Hochschule der Künste és a lübecki Musikhochschule legmagasabb kitüntetéssel elismert diplomáit szerezhette meg. Doktori disszertációja a 20. századi hegedűpedagógiát tanulmányozta.
Gwendolyn a kortárs zene professzora, kutatója és szószólója. A GAIA alapító művészeti vezetőjeként és a Nemzetközi Kamarazenei Sorozat társalapítójaként aktívan formálja a klasszikus zene jövőjét. Előadásain túl Gwendolyn a zeneoktatás holisztikus megközelítéséről ismert, amelyet olyan kezdeményezésekkel mutat be, mint például a The Exhale.
Az Európai Unió finanszírozásával. Az itt szereplő vélemények és állítások a szerző(k) álláspontját tükrözik, és nem feltétlenül egyeznek meg az Európai Unió vagy az Európai Oktatási és Kulturális Végrehajtó Ügynökség (EACEA) hivatalos álláspontjával. Sem az Európai Unió, sem az EACEA nem vonható felelősségre miattuk. |