Kommunikáció zenészeknek

Hogyan biztosítsunk inspiráló kommunikációs módszereket az érdemi hatások eléréséhez?

Gwendolyn Masin, a klasszikus zene egyik úttörője a workshopon olyan inkluzív kommunikációs módszereket mutatott be, amelyek speciálisan zenészek számára lettek kialakítva. A résztvevők lehetőséget kaptak arra, hogy felfedezzék a zenei szféra belső együttműködését és kapcsolatait elősegítő technikákat, amelyek létrehozzák az optimális eredmények eléréséhez szükséges légkört. Gwendolyn gazdag nemzetközi tapasztalatait osztotta meg, amelyeket szólistaként és együttműködő zenészként szerzett. A résztvevőknek lehetőségük volt betekintést nyerni a hatékony kommunikációs stratégiákba, amelyek elengedhetetlenek a zenei siker elérése szempontjából.

A workshop során Gwendolyn Masin innovatív koncerthegedűművész, aki rangos intézményekben szerzett diplomával és doktori címmel is rendelkezik, bemutatta szerteágazó pályafutását és tapasztalatait. A résztvevőknek lehetőségük volt megismerkedni az általa alkalmazott kommunikációs módszerekkel és az általa képviselt holisztikus zeneoktatási megközelítéssel is. Gwendolyn aktív résztvevője a klasszikus zene jövőjét formáló kezdeményezéseknek, és munkájával nemzetközi szinten is elismert szakember a zenei színtéren.

Az oktatóról:
Gwendolyn Masin innovatív koncerthegedűművész a klasszikus zene jelentős alakjaként ismert. A rangos intézményekben szerzett diplomával és az írországi Trinity College doktora címmel rendelkező Gwendolyn nemzetközi szinten koncertezett, neves zenekarokkal és művészekkel működött együtt.

Sokszínű pályafutása során fellépett Európában, az Egyesült Államokban, Ázsiában, Oroszországban, Dél-Afrikában és a Közel-Keleten. Gwendolyn, aki klasszikus zenei képzésben részesült zenészek leszármazottja, a londoni Royal Schools of Music, a berni Hochschule der Künste és a lübecki Musikhochschule legmagasabb kitüntetéssel elismert diplomáit szerezhette meg. Doktori disszertációja a 20. századi hegedűpedagógiát tanulmányozta.

Gwendolyn a kortárs zene professzora, kutatója és szószólója. A GAIA alapító művészeti vezetőjeként és a Nemzetközi Kamarazenei Sorozat társalapítójaként aktívan formálja a klasszikus zene jövőjét. Előadásain túl Gwendolyn a zeneoktatás holisztikus megközelítéséről ismert, amelyet olyan kezdeményezésekkel mutat be, mint például a The Exhale.

 

Az Európai Unió finanszírozásával. Az itt szereplő vélemények és állítások a szerző(k) álláspontját tükrözik, és nem feltétlenül egyeznek meg az Európai Unió vagy az Európai Oktatási és Kulturális Végrehajtó Ügynökség (EACEA) hivatalos álláspontjával. Sem az Európai Unió, sem az EACEA nem vonható felelősségre miattuk.